LeeHooker custom instruments

At LeeHooker company we create imaginative hand made custom instruments. We strive to carry the quality of the past into the future.

Umělci

Tommy Emmanuel (AUS)

Australský kytarista, který je po světě proslulý hlavně díky svému komplexnímu fingerpicking (Travis finger picking) stylu, energickému vystupování a používání perkusivního způsobu hry na kytaru.

Tommy používá náš Enhancer Trip.

web: www.tommyemmanuel.com

Video

Tommy Emmanuel (AUS)

Rez Abbasi (USA)

Americký fusion a jazzový kytarista, hudební producent a skladatel. Majitel Tuxedo baryton kytary a White Face Trip distortion pedálu.

web: www.reztone.com

„Kytara Tuxedo je zcela odlišný a jedinečný nástroj, se kterým jsem se do této doby ještě nesetkal. Je pro mne natolik inspirativní, že bych na ní rád postavil celé své nové album.“ Rez Abbasi

Video

Rez Abbasi (USA)

Dani Robinson (USA)

Rockový kytarista, USA. Známý především bezvadnou interpretací Jimiho Hendrixe. Dani používá: '66 Trip Germanium Fuzz, Color Trip

web: www.dani-robinson.com

Video

Dani Robinson (USA)

Mirek Linhart (CZ)

Tohoto bravurního kytaristu a vášnivého rybáře-potápěče můžete znát z kapel YOYO Band, Lenka Filipová, 5P Luboše Pospíšila a dalších. Mirek je vždy tím prvním, kdo testuje naše nové výrobky. Osobně si zamiloval a používá pedály: Screamer Trip, Color Trip, ‚66 Trip ,King‘s Trip nebo 12AX7 Trip.

web: www.mireklinhart.cz

Video

Mirek Linhart (CZ)

Peppino D'Agostino (IT/USA)

Italský kytarista žijící v USA. Velmi oceňuje práci LeeHooker Enhancer Tripu na výsledném zvuku jeho kytary.

web: www.peppinodagostino.com

Video

Peppino D'Agostino (IT/USA)

Radim Hladík (CZ)

Bylo pro nás velkou poctou s tímto bravurním muzikantem, legendou české rockové kytary, zakládajícím členem skupiny Blue Effect, úzce spolupracovat. Radim z našich kytar používal LeeHooker T-Caster RH+ a T-Caster Bigsby.

Video

Radim Hladík  (CZ)

Peter Nagy (SK)

Slovenský zpěvák a kytarista. Peter používá: Enhancer Trip

web: www.peternagy.sk

Peter Nagy (SK)

Honza Homola (CZ)

Všestranný kytarista ze skupiny Wohnout. Honza pro svá akustická vystoupení používá pedál Enhancer Trip a pro elektrickou kytaru kompresor Comp Trip a Fuzz Trip.

web: www.honzahomola.cz, www.wohnout.cz

Video

Honza Homola (CZ)

Steve White (USA)

Další unikátní muzikant, který už bohužel není mezi námi. Pro Steva jsme navrhli a vyrobili barytonovou elektrickou kytaru T-Caster SW tak, aby mohl plně využívat své speciální perkusivní techniky hry. Nyní je tento model v naší nabídce kytar i pro vás.

Video

Steve White (USA)

Guus Laporte (NL)

Bluesový kytarista žijící v Holandsku. Hraje na S-Caster RH+ Natural transparentní barva, bahenní jasan korpus. Guus hraje v kapele Barrelhouse.

Guus Laporte (NL)

Norbi Kovács (CZ/SK)

Slovenský kytarista, zpěvák a vášnivý fotograf. V současné době je členem skupiny Ivan Hlas Trio a spolu s Olinem Nejezchlebou hraje v uskupení KYBABU. Norbi používá: Fuzz Trip, King's Trip ,Enhancer Trip a custom verzi naší kytary T-Caster.

web: www.norbi.cz

Norbi Kovács (CZ/SK)

Bohumil Zatloukal (CZ)

Známý český kytarista v působení skupin Hudba Praha nebo 5P Luboše Pospíšila. Majitel jednoho z prvních LeeHooker S-Caster RH+.

Video

Bohumil Zatloukal (CZ)

Honza Křížek (CZ)

Charismatický zpěvák a kytarista kterého můžete znát ze skupin Blue Effect, Walk Chock Ice, Kollerband Davida Kollera, kapela Ivana Krále a dalších. Honza hraje na kytaru T-Caster Cross Ebony.

Video

Honza Křížek (CZ)

Lukáš Chejn

Kytarista a kapelník skupiny ‘Efterrätt'. Je členem i Českého národního symfonického orchestru. Oblíbil si LeeHooker pedál Chorus Trip v2 a zařadil ho mezi nejhlavnější efekty svého pedalboardu.

Lukáš Chejn

Wojttech Říha

Baskytarista někdejší poslední formace slavných Blue Effect. Nyní člen skupiny Vanatua 2. Od roku 2018 šťastným majitelem LeeHooker JazzBass Relic.

Wojttech Říha