LeeHooker custom instruments

At LeeHooker company we create imaginative hand made custom instruments. We strive to carry the quality of the past into the future.

O nás

Každá kytara, byť stejného modelu je originál. A tak její stavba je pokaždé pro nás velkou výzvou. Od počátku jejího vývoje i výroby se plně soustředíme na preciznost provedení. Konečný výborný výsledek je pro nás pak největší odměnou.

Elektrické kytary pod značkou LeeHooker jsme začali vyrábět již v roce 1998. Jsme původně profesionálními muzikanty, kteří pronikli do tajů stavby kytar. Vždy jsme se zajímali především o tzv. vintage nástroje. Od počátku jsme se snažili využít znalostí těchto nástrojů při stavbě našich modelů. Nemáme však snahu, aby byly pouhými kopiemi. Naše provedení jsou obohacena o úpravy jak designu tak funkčnosti.

Pro výrobu používáme jen ty nejlepší materiály a hardware. Sledujeme nové technické i herní nároky na nástroj. Výsledkem je lepší herní komfort našich modelů. Též se dlouho věnujeme kytarovému servisu pro známé špičkové kytaristy a zkušenosti z něj získané nám pomáhají dotvářet dokonalost našich nástrojů.

Díky za Vaši přízeň značce LeeHooker.


Zůstaňte s námi ve spojení na Vaší oblíbené sociální síti:
LeeHooker na Facebooku
LeeHooker na YouTube
LeeHooker na Google+