LeeHooker custom instruments

At LeeHooker company we create imaginative hand made custom instruments. We strive to carry the quality of the past into the future.
zpět na seznam

Fuzz Trip

Pedál FUZZ TRIP nabízí od lehkého overdrive zkreslení až po plné „old-school“ krémové křemíkové fuzz zkreslení.

Pedál je inspirovaný fuzzy 60–70 let a nabízí jak krásný táhlý tón, vhodný především pro sólovou hru, tak i přirozené syrovější overdrive zkreslení, ideální pro doprovodné hraní. FUZZ TRIP si výtečně rozumí se všemi typy snímačů a dostanete z něj skvělý zvuk jak s čistým, tak i s nakresleným aparátem. Navíc použitím volume potenciometru na vaší kytaře získáte mnohem větší kontrolu nad celkovým zvukem. Dalším kladem je jednoduchost jeho ovládání. Míra zkreslení, celkové tónové zabarvení a rychlost odezvy pedálu se nastavují pouze dvěma potenciometry – Smooth a Attack. Díky těmto dvěma ovladačům a jejich vzájemným poměrům, dostanete z pedálu FUZZ TRIP velice široké a značně muzikální spektrum zkreslených zvuků, které uspokojí jak konzervativnější hráče, tak i zvukové dobrodruhy napříč všemi žánry.

Oproti svým vintage předchůdcům nabízí FUZZ TRIP také několik podstatných vylepšení. Pedál lze umístit téměř kamkoliv v kytarovém signálovém řetězci a tedy není nutné ho mít hned za kytarou. Taktéž netrpí oním příliš zastřeným zabarvením zvuku, charakteristickým pro vintage fuzz pedály a lze ho nastavit i na ostřejší, průrazné polohy. Pedál je postaven jako čistý true bypass a disponuje pro dnešní dobu již téměř nezbytným napájením 9V DC adaptérem nebo 9V baterií.

Pedály LeeHooker jsou ručně vyráběny jako Custom shop boutique efekty. Všechny modely jsou ryze české výroby.

Specifikace

Ovládání
Smooth, Attack, Level
Napájení
9V baterie nebo DC adaptér, odběr proudu 1.1mA bez LED diody, s LED diodou 2.7mA
Vstupní impedance
> 1 Mohm
Výstupní impedance
< 10kOhm
  • True Bypass
  • LED indikátor
Povrchová úprava
olivová metalíza

Video

Zvukové ukázky